Fotka Lucie Víchová, síťový marketing, MLM, penězovod, žijte svůj život

 

Můj příběh

osobní příběh Lucie Víchová, referenční marketing, žijte svůj život, čas, peníze
osobní příběh Lucie Víchová, síťový marketing, MLM, žijte svůj život, čas, peníze
osobní příběh Lucie Víchová, síťový marketing, MLM, žijte svůj život, čas, peníze

Jako dítě jsem měla sen. Být učitelkou ve školce. Měla jsem jasno a udělala pro to vše. Mám splněno. Jenže nechat se zaměstnat znamená podřídit se systému, smířit se s výší platu a nemožností mít dovolenou kdy chci já. K tomu přijmout pracovní kolektiv a nejistotu toho, že práci nemám nikdy jistou.

Pochopila jsem, že chci víc. Budu podnikat! Ale v čem? Velké nápady by byly…jenže kde vezmu kapitál? Představa zadlužení se mi naháněla husí kůži.

A tak jsem začala v malém. Peníze přišly, ztratil se volný čas. Chytila jsem sama sebe v „krysím závodu“ -  chceš více peněz = více pracuj. Měnit čas za peníze je špatný model. Den má jen 24 hodin.

Znala jsem lidi, kteří dělali referenční marketing a byli úspěšní. Mě to však nelákalo. Sice jsem o tom nevěděla vůbec nic, ale zarytě jsem tvrdila, že tohle rozhodně není nic pro mě. 

Až do chvíle, kdy mi jedna z mých životních učitelek řekla: „Lucko, už jsi přemýšlela nad tím, že máš špatný recept na život?“. Po téhle otázce se mi rozbřesklo :). Nechala jsem si vysvětlit o čem ten správný referenční marketing opravdu je. Přiznala jsem sama sobě - jo, dělám to, ať chci nebo nechci. Dělá ho totiž úplně každý člověk. Pochopila jsem jeho sílu a podstatu - osobní doporučení. Došlo mi, že pokud budu chytrá a přestanu se bránit svou nevědomostí, můžu začít vydělávat peníze jinak než doposud. Referování mi umožní plnit si své sny.

Nebylo to hned. Na úspěch je třeba počkat. „Čekání“ je ovšem aktivní naslouchání, práce v terénu, učení se praxí. A hlavně změna myšlení. A to bolí. Mé ego dostalo řádně na frak. Jenže ejhle, Lucka osobnostně vyrostla. Referenční marketing  mi otevřel oči. 🙂

Začala jsem při svém zaměstnání i tehdejším podnikání. Obojí jsem po pár letech opustila. Díky tomu, že jsem využila svoji příležitost nechat si platit za to, co beztak dělám zadarmo. Zahodila jsem svoje výmluvy a překonala strach.

Od samotného začátku mám obrovské štěstí. Našla jsem bezkonkurenční společnost, která využívá model referenčního marketingu. Obklopila jsem se skutečně špičkovými odborníky, kteří v praxi dělají všechno to, co jsem se od nich naučila. Stále s nimi spolupracuji, na mé podnikatelské cestě mě doprovázejí.

Podnikám tím nejefektivnějším a nejetičtějším způsobem – pomáhám druhým lidem žít skutečně svůj život, ve kterém se nemusí těšit na víkend. Týmová spolupráce má ohromnou sílu. Žiju svůj život ve svobodě.

Skvělé je, že tohle je příležitost pro každého. Jen pozor, pro každého, kdo chce udělat něco navíc. Něco jinak  než dělá většina. A mít pak jiný život než většina ostatních lidí.

Jsem přesvědčena o tom, že hodně dnešních lidí řeší peníze a život se točí kolem nich. Obviňují peníze z toho, jak se jim samotným v životě vede. Jsou nešťastní, nemocní, ve stresu, mají málo času, špatné vztahy, práci, která je nebaví. Stále se někam ženou. Za penězi. A přitom sní o lepším životě.

Vím, že tohle všechno se dá řešit a vím i jak.

Zamilujte si referenční marketing a buďte veselí a bohatí.

Lucie Víchová