Fotka Lucie Víchová, síťový marketing, MLM, penězovod, žijte svůj život

 

Co o mě říkají ti, kteří už se rozhodli.

Máte-li zájem se co nejvíce naučit o sobě, tak špičkoví manažeři referenčního marketingu jsou ti správní lidé. Lucie mezi ně rozhodně patří! Na spolupráci s Luckou si cením profesionální úroveň se zachováním lidského přístupu.

Radim Klečkawww.chcirentu.cz

S Luckou se známe řadu let a společné podnikání naše přátelství ještě utužilo. Od začátku byla mou velkou oporou a rádkyní. Krůček po krůčku mě učila vše, co je potřeba v referenčním marketingu pochopit a dělat. Mohu potvrdit, že mnoho zkušeností, které mi předala využívám i v běžném životě.

Gabka Grodová

Jako kouč byla Lucka skvělá, znala prostředí, věděla o čem mluví, hodně jsem od ní čerpala. Byla vstřícná, ale zároveň jsem cítila určitý respekt, který by mi nedovolil ji jako leadera nějak zneužívat. Krásně se mi od ní učilo.

Hanka Goralčíková

Mé první setkání s Lucií proběhlo na osobní konzultaci, při které Lucie prezentovala možnosti spolupráce. Tato možnost mě oslovila především proto, že nabízí kvalitní sponzorování a vedení od začátku pro každého nového partnera. Mými začátky mě provedla právě Lucie. Její spolupráce a ochota předávat mi její zkušenosti a informace mi ukázala, že jsem se rozhodla správně. Pomohla mi začít budovat mou síť a stát se dobrým sponzorem pro mé další partnery. Když budete dělat přesně to, co Lucie říká ze svých zkušeností, povede se Vám v referenčním marketingu dobře 🙂

Lenka Bazger

OSOBNÍ KONZULTACE ZDARMA

Potkáme se živě nebo online.

Co Vám osobní konzultace zdarma přinese?

sami si přijdete na to, proč je právě pro vás výhodné zamilovat si referenční marketing

poradím vám 3 jednoduché věci, které je potřeba udělat

♦ prakticky vám ukážu jak na to

skutečně mi záleží na vašem úspěchu, pomůžu vám, když budete chtít